Zaměstnanci školy ve školním roce 2018 - 2019

PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ:
I. stupeň - Mgr. Pavlína Stárková
II. stupeň - Mgr. Jana Šindelářová

KOORDINÁTOR A METODIK ICT:
Ing. Naděžda Myšková

KOORDINÁTOR ŠVP:
Mgr. Petra Holasová
Dagmar Svobodová

Vychovatelky školní družiny:
Lenka Vopálenská – vedoucí vychovatelka
Ivana Blažková
Adéla Kopecká

Tereza Erbanová
Lucie Eckertová
Ingrid Moudrá Machová

Petra Ratajová

Školní klub

Alena Šindelářová

Romana Deutschová

Technicko – hospodářští pracovníci:

Jarmila Göndörová - administrativní pracovnice

V.C Mgr. Marcela Burešová

II. stupeň:

VI.A Mgr. Věra Němcová
     (zastupující třídní uč.: Mgr. Martina Chocholoušová)
VI.B Mgr. Michaela Hanykýřová
     (zastupující třídní uč.: Mgr. Věra Němcová)
VII.A Mgr. Jana Šindelářová
     (zastupující třídní uč.: Mgr. Petra Kaucká)
VII.B Mgr. Jana Míčková
     (zastupující třídní uč.: Mgr. Jana Šindelářová)
Zuzana Studenovská, asistentka pedagoga
VIII.A Ing. Kateřina Kandlová
     (zastupující třídní uč.: Mgr. Daniela Nechanická)
     Gabriela Padbergová - asistentka pedagoga
VIII.B Mgr. Andrea Schořová
     (zastupující třídní uč.: Mgr. Věra Kramperová)
IX.A Mgr. Marek Antolík
     (zastupující třídní uč. : Mgr. Klára Buňková )
IX.B Mgr. Angela Pelikánová
     (zastupující třídní uč. : Mgr. Věra Němcová )

Netřídní učitelé:

Mgr. J. Šindelářová

Kab. Ze

Mgr. J. Míčková

Kab. Fy a cizích jazyků I.

Mgr. K. Kandlová

Kab. Ma

Mgr. A.Schořová

Kab. Fy

Mgr. M. Antolík

Kab. Ze

Mgr. A. Pelikánová

Kab. Př

Mgr. K.Buňková

Mgr. D.Nechanická

Kab. Fy a cizích jazyků I.

Mgr. Eva Nováková

Kab. Vt

Mgr. V.Kramperová

Kab. Ma