Sdružení rodičů

Spolek rodičů a přátel školy při Fakultní základní škole Ústí nad Labem je nezávislým spolkem občanů, zejména rodičů a jiných zákonných zástupců žáků školy a dále přátel školy sdružených na základě dobrovolnosti a společného zájmu

Činnost SRPŠ

• SRPŠ prosazuje oprávněné zájmy žáků školy a jejich zákonných zástupců, podporuje aktivní spolupráci rodičů a jejich zapojení do života školy. SRPŠ pomáhá škole dobrovolnou činností svých členů, materiálními a finančními prostředky při zajišťování výchovné činnosti a zlepšování školního prostředí.
  • SRPŠ předkládá škole náměty, připomínky a stížnosti rodičů a podílí se na jejich vyřízení, předkládá podněty a doporučení k upřesnění plánů školy.

Dokumenty SRPŠ najete na tomto odkazu: