Organizace výuky od 10. května 2021

Vážení rodiče, milí žáci,
v pondělí 10. května začíná prezenční výuka žáků druhého stupně, a to rotačním způsobem.
Třídy se tedy budou střídat. 10. 5. nastoupí do školy šesté a sedmé ročníky (tedy 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C), od 17. 5. ročníky osmé a deváté (tedy 8. A, 8. B, 9. A, 9. B). V pondělí a ve čtvrtek se žáci budou testovat. Po půl osmé ráno se sejdou ve třídě podle rozpisu níže, tam testování proběhne za dohledu paní vychovatelek a asistentek. Poté se odeberou do své třídy a v 8.00 začíná běžná výuka. Ten, kdo přijde do školy později, nepůjde do třídy, ale do školní kuchyňky, kde bude otestován a pak teprve odchází na výuku.

ROZPIS TESTOVÁNÍ

LICHÝ TÝDEN
6.A se testuje v 8.A - L. Večerková
6.B se testujev 8.B - G. Padberg
6.C se testuje v aule - A. Šindelářová
7.A se testuje v 9.A - M. Manič
7.B se testuje v 9.B - Z. Studenovská
7.C se testuje v učebně chemie - V. Lencová

SUDÝ TÝDEN
8.A se testuje v 6.A - M. Manič
8.B se testuje v 6.B - A. Šindelářová
9.A se testuje v 7.A  - V. Lencová
9.B se testuje v 7.B - Z. Studenovká

Nezapomínejte na zvýšenou hygienu a desinfekci rukou. Tentokrát již bude tělocvik, ale venku, tak si přineste sportovní oblečení na ven.
Pojedeme podle běžného rozvrhu, při online výuce zase podle obvyklého online rozvrhu. Zrušeny budou jen online třídnické hodiny.
Nebudeme používat šatny, přineste si tašku na boty.
Takže: šestky a sedmičky od 10. 5., osmičky a devítky pak od 17. 5. 2021.
TĚŠÍME SE NA VÁS!