FZŠ České Mládeže 230/2 | Hlavní stránka

SLOŽENÍ UČITELSKÉHO SBORU PRO ŠK. ROK 2017 - 2018

VEDENÍ:
Mgr. Bc. Vlasta Rytířová, ředitelka školy
Mgr. Bc. Petra Holasová, statutární zástupce ředitelky
VÝCHOVNÝ PORADCE:
Mgr. Věra Němcová
Mgr. Pavlína Stárková
AMBULANTNÍ NÁPRAVA SPU:
Mgr. Andrea Mariášová
Mgr. Věra Němcová
PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ:
I. stupeň - Mgr. Pavlína Stárková
II. stupeň - Mgr. Karel Chlapec
KOORDINÁTOR A METODIK ICT:
Ing. Naděžda Myšková
KOORDINÁTOR ŠVP:
Mgr. Petra Holasová
Dagmar Svobodová
Vychovatelky školní družiny:
Lenka Vopálenská – vedoucí vychovatelka
Ivana Blažková
Lucie Vekrbauerová
Lucie Eckertová
Ingrid Machová Moudrá
Technicko – hospodářští pracovníci:
Miluše Novotná - ekonomka školy
Petra Toušová - vedoucí školní jídelny
Kateřina Váňová - účetní, mzdová účetní
Vladimír Hlaváček - školník
Lenka Kryštofová - kuchařka
Iveta Čápová - kuchařka
Michaela Kechnerová - pomocná kuchařka
Monika Šímová - pomocná kuchařka
Dagmar Nováková - pomocná kuchařka
Erika Balážová - uklízečka
Lenka Povejšilová - uklízečka
Dana Fryčová - uklízečka
Radka Marešová - uklízečka
Marie Vodičková - uklízečka
Václav Váňa - vrátný
I. stupeň:
I.A Mgr. Milada Dubská
I.B Mgr. Yvona Langpaulová
I.C Mgr. Tereza Štolbová  
II.A Mgr. Iveta Bednářová
II.B Mgr. Zlata Lukášová
III.A Mgr. Zdeňka Havlisová
     Ivana Blažková – as. ped.
III.B Dagmar Svobodová
     Ingrid Machová Moudrá – as. ped.
III.C Mgr. Jana Staňková
IV.A Mgr. Pavlína Dobešová
IV.B Mgr. Iva Žohová
IV.C Mgr. Marcela Burešová
V.A Mgr. Pavlína Stárková
V.B Mgr. Andrea Mariášová

II. stupeň:
VI.A Mgr. Karel Chlapec
     (zastupující třídní uč. : Mgr. Petra Kaucká )
VI.B Mgr. Jana Míčková
     (zastupující třídní uč. : Ing. Kateřina Kandlová)
VII.A Mgr. Gabriela Škrabalová
     (zastupující třídní uč.: Mgr. Daniela Nechanická)
     Gabriela Padbergová - asistent pedagoga
VII.B Mgr. Andrea Schořová
     (zastupující třídní uč.: Mgr. Věra Kramperová)
VIII.A Mgr. Marek Antolík
     (zastupující třídní uč.: Mgr. Klára Buňková)
     Zuzana Studenovská - asistent pedagoga
VIII.B Mgr. Angela Pelikánová
     (zastupující třídní uč.: Mgr. Richard Matiašek )
IX.A Mgr. Věra Němcová
     (zastupující třídní uč. : Mgr. Martina Chocholoušová )
IX.B Mgr. Martina Chocholoušová
     (zastupující třídní uč. : Mgr. Věra Němcová )

Netřídní učitelé:
Mgr. Richard Matiašek
Mgr. Daniela Nechanická
Mgr. Ludmila Larionová
Mgr. Věra Kramperová
Ing. Naděžda Myšková
Mgr. Markéta Škachová
Mgr. Klára Buňková
Ing. Kateřina Kandlová
Mgr. Petra Kaucká