FZŠ České Mládeže 230/2 | Hlavní stránka

SLOŽENÍ UČITELSKÉHO SBORU PRO ŠK. ROK 2018 - 2019

VEDENÍ:
Mgr. Bc. Petra Holasová, ředitelka školy
Ing. Naděžda Myšková, statutární zástupce ředitelky
Mgr. Markéta Škachová, zástupce ředitelky
VÝCHOVNÝ PORADCE:
Mgr. Věra Němcová
AMBULANTNÍ NÁPRAVA SPU:
Mgr. Andrea Mariášová
PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ:
I. stupeň - Mgr. Pavlína Stárková
II. stupeň - Mgr. Jana Šindelářová
KOORDINÁTOR A METODIK ICT:
Ing. Naděžda Myšková
KOORDINÁTOR ŠVP:
Mgr. Petra Holasová
Dagmar Svobodová
Vychovatelky školní družiny:
Lenka Vopálenská – vedoucí vychovatelka
Ivana Blažková
Adéla kopecká
Lucie Eckertová
Ingrid Moudrá Machová
Lucie Mádlová
Alena Šindelářová
Technicko – hospodářští pracovníci:
Jarmila Göndörová - administrativní pracovnice
Petra Toušová - vedoucí školní jídelny
Kateřina Váňová - účetní, mzdová účetní
Vladimír Hlaváček - školník
Lenka Kryštofová - kuchařka
Iveta Čápová - kuchařka
Michaela Kechnerová - pomocná kuchařka
Monika Šímová - pomocná kuchařka
Dagmar Nováková - pomocná kuchařka
Erika Balážová - uklízečka
Lenka Povejšilová - uklízečka
Dana Fryčová - uklízečka
Radka Marešová - uklízečka
Blanka Hnutová - uklízečka
Václav Váňa - vrátný
I. stupeň:
I.A Mgr. Pavlína Stárková
I.B Mgr. Andrea Mariášová 
Ingrid Moudrá Machová - as. ped. 
II.A Mgr. Milada Dubská
II.B Mgr. Yvona Langpaulová
III.A Mgr. Iveta Bednářová
     Ingrid Moudrá Machová - as. ped.
III.B Mgr. Zlata Lukášová
IV.A Mgr. Zdeňka Havlisová
Iva Blažková - as. ped.
IV.B Dagmar Svobodová
IV.C Mgr. Jana Staňková
V.A Mgr. Pavlína Dobešová
V.B Mgr. Iva Žohová
V.C Mgr. Marcela Burešová

II. stupeň:
VI.A Mgr. Věra Němcová
     (zastupující třídní uč. : Mgr. Martina Chocholoušová)
VI.B Mgr. Michaela Hanykýřová
     (zastupující třídní uč. : Mgr. Věra Němcová)
VII.A Mgr. Jana Šindelářová
     (zastupující třídní uč.: Mgr. Petra Kaucká)
VII.B Mgr. Jana Míčková
     (zastupující třídní uč.: Mgr. Jana Šindelářová)
Zuzana Studenovská, asistentka pedagoga
VIII.A Ing. Kateřina Kandlová
     (zastupující třídní uč.: Mgr. Daniela Nechanická)
     Gabriela Padbergová - asistentka pedagoga
VIII.B Mgr. Andrea Schořová
     (zastupující třídní uč.: Mgr. Věra Kramperová)
IX.A Mgr. Marek Antolík
     (zastupující třídní uč. : Mgr. Klára Buňková )
IX.B Mgr. Angela Pelikánová
     (zastupující třídní uč. : Mgr. Věra Němcová )

Netřídní učitelé:
Mgr. Richard Matiašek
Mgr. Daniela Nechanická
Mgr. Ludmila Larionová
Mgr. Věra Kramperová
Mgr. Markéta Škachová
Ing. Naděžda Myšková
Mgr. Klára Buňková
Mgr. Tereza Štolbová
Mgr. Petra Kaucká
Mgr. Eva Nováková